Убиствен секс во Бор: Додека воделе љубов, автомобилот им паднал во канал

Од:

Љубовен пар додека имал секс во автомобил едвај прживеал откако возилотo се превртело и паднало во канал.

dobivaj vesti na viber

Интимното место што го пронашле всушност бил полигон каде што војската изведuвала вежби. Иако тие застанале во горниот дел, сепак од непознати причини автомобилот им се превртел.

Младите од Бор имале вистинска среќа што останале живи затоа што очигледно момчето не дало значење на местото и дека тоа се наоѓа над канал покрај кој има ограда од метални шипки високи три метри.

Кога автомобилот паднал тој не ги погодил шипките туку само се свиткал удирајќи во нив.

Парот од местото на несреќата ги извадиле полицијата и пожарникарите, кои несреќните љубовџии ги повикале со мобилен телефон. Нема потешки последици по нивниот живот ниту пак информации дали успеале да го завршат тоа што го почнале.

 

Би можело да ве интересира

Црна Гора протерува уште шестмина руски дипломати

ВИДЕО: Бомбаш од Подгорица убиен во престрелка со полицијата, пукал на нив кога дошле да го апсат

А1он

Црна Гора: Старото парламентарно мнозинство потпиша иницијатива за разрешување на Ѓукановиќ

Ана Ололовска

Мнозинство од црногорските пратеници постигнаа договор Лекиќ да биде мандатар за нова влада

Ѓукановиќ не го прифаќа Лекиќ за мандатар, бара скратување на мандатот на Парламентот

Македонски Албанец нов американски амбасадор на САД во Црна Гора

А1он