Девојка од Србија пронајдена мртва на Крит

Од:

Телото на несреќната девојка било пронајдено во хотелската соба околу 22.00 часот, а како што раскажале нејзините пријатели со кои била на одмор, таа претходно во саботата вечерта им кажала дека не сака да излезе да пие со нив бидејќи не се чувствувала добро, пренесува cretalive.gr.

Нејзините пријатели тврдат дека излегле да пијат, а кога се вратиле во хотелската соба ја нашле девојката мртва!

Веднаш била повикана брза помош, но за девојката веќе било доцна.

Би можело да ве интересира

Трагедија во Грција: Ана ја уби машина за мелење месо

Земјотрес во Грција

(ВИДЕО) Пилотот на хеликоптер кој се урна во Грција e пронајден мртов во морето

Грција по страшното невреме: Активирани свлечишта, уништени патишта

Се урна хеликоптер во Грција

Ново невреме во Грција – тешка ситуација во Волос и Евија