За само 20 минути фотографија на Ким Кардашијан на Инстаграм доби милион и пол лајкови

Од:

Ким Кардашијан повторно го „урна“ Инстаграм, поради тоа што фотографијата која ја објави на социјалната мрежа, за само 20 минути доби дури милион и пол лајкови и 17 илјади коментари.

Станува збор за семејна слика на Ким со нејзиниот сопруг Канје и децата.

Сите се облечени во сиво-бели тонови и се во секојдневно издание. Оваа фотографија веќе има повеќе од седум милиони лајкови.

View this post on Instagram

The West Family Christmas Card 2019

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

– Семејство Вест. Божиќна честитка за 2019-та, напиша Ким.

Ким и Канје го добија првото дете во 2013-та година.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Никол Шерцингер се сликаше со новото момче

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џиџи во топлес, Бела гола, а Хејли го покажа задникот…Кој не би посакал да има ваков календар

Ана Ололовска

Џејми Фокс: Сум бил „надуван до небото“

Ана Ололовска

Шерон Стоун: Путин го почитувам, Трамп го презирам

Предраг Петровиќ

Џенифер Лопез прекрасна во сино

Ана Ололовска

Бред Пит: Престанав да пијам поради Бредли Купер

Ана Ололовска