За 50 г. проституција спиеле со 355 илјади мажи

Од:

Близначките Луис и Мартин Фокенс (70 г.) од Амстердам 50 години „работеле“ како проститутки и во тој период се „забавувале“ со 355 илјади мажи.

Сестрите после повлекувањето објавиле книга во која ги откриваат сите тајни на порно индустријата.

Луис открила дека од „бизнисот“ се повлекла пред две години заради артритис, а во проституцијата ја втурнала беспарицата.

„Пријателите на мојот маж ни сугерираа дека е тоа најдобар начин да се заработи, па се решивме да пробаме. Најпрво родителите негодуваа, но покасно научија да живеат со тоа“ раскажува Луис која имала 20 години кога почнала со проституцијата. Нејзината сестра Мартин сеуште неколку пати неделно ги задоволува клиентите.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Хаос на улиците на Хаг на протестот против ковид рестрикциите

Катерина Павлова-Николовска

ВИДЕО: Хаос на протестите против ковид пропусниците во Холандија, има ранети

Катерина Павлова-Николовска

Руте: Холандската престолонаследничка може да се омажи за лице од кој било пол

Ана Ололовска

Холанскиот премиер Марк Руте под засилена заштита поради закани од наркомафијата

А1он

Холандската полиција приведе девет лица кои подготвувале терористички напад

А1он

ВИДЕО: Двајца мртви во напад со самострел во Холандија, полицијата пукала на напаѓачот

Катерина Павлова-Николовска

Leave a Comment

seventeen + 19 =