ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Жена падна од деветти кат, но се исправи и замина

Од:

Неверојатна сцена во Сибир сними сосед на жена која падна од деветтиот кат на зградата во населбата Излучинск.

dobivaj vesti na viber

Инцидентот го снимил шокираниот минувач, а на снимката се гледа жена која паѓа врз снегот, по што се исправа и го напушта местото.

На снимката објавена на локална ТВ станица, јасно се гледа дека жената паѓа од високо на снегот, кој се распрснува на сите страни.

По неколку ссекунди таа станува и заминува. Деталите за оваа случка, како и со какви повреди се здобии оваа жена не се објавени.

Би можело да ве интересира

Пакистан ќе набавува руска нафта и гас по намалени цени

А1он

Во експлозија на руски аеродром, има загинати и повредени

Русија: Успешно тестиравме нова ракета за противракетна одбрана

Ана Ололовска

Патријархот Кирил: Донбас е првата линија на одбрана на рускиот свет

Ана Ололовска

Откриени документи со наводен план за инвазија: Путин сакал да ја освои Украина за 10 дена

Ана Ололовска

Песков: ОБСЕ ја губи ефикасноста поради односите со Русија

Ана Ололовска