ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Жена падна од деветти кат, но се исправи и замина

Од:

Неверојатна сцена во Сибир сними сосед на жена која падна од деветтиот кат на зградата во населбата Излучинск.

Инцидентот го снимил шокираниот минувач, а на снимката се гледа жена која паѓа врз снегот, по што се исправа и го напушта местото.

На снимката објавена на локална ТВ станица, јасно се гледа дека жената паѓа од високо на снегот, кој се распрснува на сите страни.

По неколку ссекунди таа станува и заминува. Деталите за оваа случка, како и со какви повреди се здобии оваа жена не се објавени.

Би можело да ве интересира

Москва е загрижена за активностите на НАТО во близина на нејзините граници

Русија за првпат истрелала хиперсонична ракета „Циркон“ од брод во Беренцово море

Американскиот Сенат со резолуција ќе ја осуди Русија поради прогонот на дисидентите

Лавров и Рама подржуваат дијалог за Косово, но Русија бара формирање на ЗСО, а Албанија признавање од Србија

А1он

Санкции од САД за Кина, Ирак, Русија и Турција поради кршење на договорот за нуклеарно оружје

Ана Ололовска

САД и ЕУ: Србија да се откаже од трансакции со Русија кои можат да доведат до санкции

А1он