ВИДЕО: Супер-рефлексите на мајка спречија трагедија

Мајка и 2-годишно дете излегоа од лифт, таа се јави на мобилниот телефон, а веќе во следниот момент се случи морничава сцена која кружи на социјалните мрежи.

Мајката од снимката сфати дека има супер рефлекси на прилично страшен начин.

Би можело да ве интересира

Најчести имиња во Србија се Софија и Лука

Ана Ололовска

Затајувале данок „по Божја волја“

Ана Ололовска

Пронајдена порака в шише од пред 50 години

Ана Ололовска

Инстаграм тренд: Тетоважа на увото

Ана Ололовска

ВИДЕО: Нова идеја за оригинално селфи што може да убие

Ана Ололовска

Најчести психопати меѓу колегите

Ана Ололовска