(ВИДЕО) Среќни денови за потрошувачите во „Нептун“

Од:

Од денеска во следните четири дена акција „Lucky Days“ во продавниците на „Нептун“. Сите производи се на попуст до 18 март. Директорот на продажба, Гоце Боцески, вели дека „Нептун“ веќе шеста година работи по овој терк и дека акциите ги прават, пред сè, за потрошувачите.

Боцески напоменува дека за потрошувачите постои Happy картичката, која секој може да ја добие во нивните продавници, а со неа следуваат добие дополнителни поволности при купувањето.

Би можело да ве интересира

НЕПТУН во чекор со светските трендови, инвестирањето во Е-продажбата доведе до раст од 400%

Ана Ололовска

ВИДЕО: „Lucky days” во НЕПТУН од 27.06-02.07 – Најголеми попусти на целиот асортиман!

Ана Ололовска

Недела на среќни купувачи во „Нептун” – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

Ана Ололовска

НЕПТУН лансираше своја мобилна апликација за онлајн шопинг – Симнете ја на вашиот смартфон и уживајте во купувањето!

HAPPY WEEK во „Нептун” – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

Ана Ололовска

„Lucky days” во НЕПТУН од 14-18 март – Најголеми попусти на целиот асортиман!

Ана Ололовска