ВИДЕО: Сандра Булок и Кијану Ривс открија тајна чувана децении

Од:

Еден од најпопуларните филмови од 90-тите години секако е „Брзина“ од 1994 година, во кој главните улоги беа доделени на Сандра Булок и Кијану Ривс.

Додека го снимале филмот, холивудските ѕвезди се заљубиле еден во друг. Меѓутоа и покрај тоа тие двајца никогаш не биле во врска.

Најпрво тоа го признала Сандра Булок, кога во декември минатата година гостуваше во емисијата на водителката Елен Деџенерис.

– Тој беше згоден. Беше тешко за мене да бидам сериозна. Ме гледаше, а јас се кикотев, рече Сандра и додаде дека не била во врска со Кијану.

Пред неколку дена Ривс гостуваше во истата емисија, а водителката Елен Диџенерис му ја пуштила снимката од Сандра кога таа признава дека била вљубена во него.

– Таа очигледно не знае дека јас бев заљубен во неа. Беше убаво да се оди на работа. Таа е прекрасна личност, призна Кијану.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Шинејд О’Конор: Принс ме бркаше и се обиде да ме повреди

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џеј Ло прошета во креација на Версаче и ја „затресе“ пистата

Ана Ололовска

Пред премиерата на „Ад Астра“, Бред Пит испрашуваше астронаут од НАСА

Ана Ололовска

Рок-ѕвездата Рик Окасек пронајден мртов во Њујорк

Ана Ололовска

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Ана Ололовска

ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Ана Ололовска