ВИДЕО: Рајан Рејнолдс сними реклама во Хрватска

Од:

Рајан Рејнолдс го објави рекламниот спот за својот џин-тоник „Евиејшн“, којшто го сними во Хрватска пред два месеца.

– Откако се вљубив во „Евиејшн“, не купив шише повеќе, туку ја купив цела компанија. Кога „Евиејшн“ стана најбрзорастечки џин во светот, одлучивме шишињата да имаат потпис, а јас одлучив лично да го обликувам секое шише, а потоа да ги изгравирам рачно… Всушност, можете ли воопшто да отидете предалеку кога се работи за Вашата компанија? – Не можете, вели Рајан во видеото во коешто прикажува како се изработуваат шишињата.

Рејнолдс стекна удел во копанијата „Евиејшн“ во февруари 2018 година.

Би можело да ве интересира

Пред премиерата на „Ад Астра“, Бред Пит испрашуваше астронаут од НАСА

Ана Ололовска

Рок-ѕвездата Рик Окасек пронајден мртов во Њујорк

Ана Ололовска

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Ана Ололовска

ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Ана Ололовска

Почина модниот фотограф Петер Линдберг

Ана Ололовска

Рита Ора критикувана поради својата проѕирна тоалета

Ана Ололовска