ВИДЕО: Пијана девојка танцуваше на приватна журка и падна од вториот кат

Од:

Прославата на роденденот на популарниот колумбиски пејач Енхел Мелоди Ренгифо за една секунда се претвори во драма, кога една од девојките присутни на приватната забава, очигледно под влијание на алкохол, се преврте низ прозорец на вториот кат куќата во која се одржуваше журката и падна.

Ренгифо објави снимка од критичниот момент на падот, кој го „фатил“ случајно, снимајќи се себеси и атмосферата позади него.

Пејачот веднаш сфатил што се случило и ја повикал Итната помош. Според него, девојката го преживеала падот со неколку скршеници, а утредента му се јавила со порака преку Инстаграм и му кажала дека се чувствува добро.

Би можело да ве интересира

Дедо, татко и внук истепани во својот двор од шест насилници

А1он

Една група мигранти нападната од друга во близина на Куманово

А1он

Кривична пријава за маж од Македонска Каменица, се самозадоволувал пред жени на улица во Делчево

А1он

Најмалку 11 лица загинаа при експлозија во рудник во Колумбија

Ана Ололовска

Физички пресметка меѓу дебрани и жители на село Голем Папрадник, Центар Жупа

Ана Ололовска

Притвор од 30 дена за жител на Дебреште

Ана Ололовска