ВИДЕО: Најжешката новосаѓанка облече кожени хеланки и го запали „Инстаграм“

Од:

Според многумина, Јована Ѓорѓевиќ е најжешката девојка родена во Нови Сад, а сега нејзината убавина се пробива низ светските граници.

Српската манекенка Јована Ѓорѓевиќ, е активна на социјалните мрежи, со над 300.000 следбеници на „Инстаграм“. Сопругата на фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ и мајка на две деца нема проблем да го покаже своето совршено тело, а има и со што да се пофали.

View this post on Instagram

🏁🏁🏁

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

Таа ја истакна фигурата во тесни кожени хеланки и високи потпетици, а судејќи според коментарите подолу, многу жени добија инспирација од нејзиниот изглед веднаш да одат во теретана.

View this post on Instagram

Aaaand she's gone.

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

Би можело да ве интересира

Анџелина Џоли и Бред Пит повторно во добри односи

Ана Ололовска

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Ана Ололовска

Отфрлена жалбата против пресудата за случајот на Џефри Раш

Ана Ололовска

Адам Севиџ обвинет за силување на својата сестра

Ана Ололовска

Алиса Милано „на тапет“ поради шега со црнечко лице

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли донираа 200.000 долари за жените староседелки во Канада

Ана Ололовска