ВИДЕО: Меган Трејнор ја преработи легендарната „I’ll Be There For You“

Од:

Американската пејачка Меган Трејнор објави преработка на „I’ll Be There For You“ – евергринот од воведната шпица на ТВ-серијата „Пријатели“.

Новата верзија на песната е во чест на 25-годишнината од прикажувањето на првата епизода од серијата што годините потоа стана светски хит.

Идејата била на продукциската куќа Ворнер брос, од каде што ја ангажирале поп-пејачката, која, пак, како што открива за списанието „Ролинг стоун“, и самата е огромен љубител на „Пријатели“.

Би можело да ве интересира

Двојката која никој не ја сакаше во „Пријатели“: Зошто Џои и Рејчел требаше да бидат во врска?

Ана Ололовска

(ВИДЕО) Џеј Ло во жешка сцена за која сите зборуваат: Жено гориш!!!

Татјана Ташкова

Полански: За сè е виновен Харви Вајнстин

Ана Ололовска

„Ирецот“ е најдобар филм за годинава, според њујоршките филмски критичари

Ана Ололовска

Избрани филмовите кои најмногу влијаеле во претходната деценија

Ана Ололовска

Четворица режисери кои Холивуд „ги избрка“ сакаат да се вратат

Ана Ололовска