ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Од:

Поп-пејачката Мајли Сајрус најде начин да го преболи разводот со Лијам Хемсворт – најде утеха во својата пријателка Кејтлин Картер.

Имено, кусо по разводот на Сајрус, тие две беа забележани како се бакнуваат. Како што објавуваат западните медиуми, тие почнале и да живеат заедно.

Извор близок до Сајрус открива дека таа се чувствува многу подобро и оти покрај Кејтлин повторно е среќна.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Најжешката новосаѓанка облече кожени хеланки и го запали „Инстаграм“

Татјана Ташкова

Ким на снимање носеше џиновски дијамант кој и беше украден во Париз

Ана Ололовска

„Бруталниот“ задник во прв план: Папараците ја „фатија“ Џеј Ло во тесен фустан на снимање на филм

Ана Ололовска

Џон Клиз: Трамп е неверојатна карикатура на г**нар

Ана Ололовска

Анистон покажа како изгледа без шминка и собра речиси 2,9 милиони лајкови

Татјана Ташкова

ВИДЕО: Џеј Ло крева тегови тешки 120 килограми

Татјана Ташкова