ВИДЕО: Лејди Гага падна од сцената

Од:

При синоќешниот настап во Лас Вегас, Лејди Гага падна од сцената заедно со случајно одбраниот помошник од публиката.

Имено, таа повика еден од своите редовни посетители на настапите… Потоа, пеејќи, му се закачи на телото обвивајќи го со нозете околу половината, па по кратко време и двајцата паднаа од работ на бината.

Според очевидци, се чини, пејачката „го извлекла подебелиот крај“ оти таа падна на грб, а нејзиниот партнер врз неа.

Сепак, никој не бил посериозно повреден, а Лејди Гага продолжила со настапот.

Би можело да ве интересира

Во пожарите во Австралија изгоре имотот на Расел Кроу

„Ве молам простете ми“…Никој не знае што се крие зад мистериозната молба на Ријана

Ана Ололовска

Шакира во депресија поради гласните жици, Пике ја запознал и мрачната страна на пејачката

Ана Ололовска

„Пипл“: Џон Леџенд е најсекси маж на годината

Ана Ололовска

ВИДЕО: Најжешката новосаѓанка облече кожени хеланки и го запали „Инстаграм“

Татјана Ташкова

Ким на снимање носеше џиновски дијамант кој и беше украден во Париз

Ана Ололовска