ВИДЕО: Излегувајќи од автопералница го искршила „Мерцедесот“

Од:

На Американка ѝ успеа нешто што ретко кому би му успеало: излегувајќи од автопералница удри во ѕидот пред себе и го искрши својот „Мерцедес“.

Имено, жената при излегувањето од автопералницата требало само да сврти надесно кон излезот, дури и да не ја видела големата стрелка на бетонот, како и ѕидот пред неа.

Со уништувањето на скапото возило, таа скрши и многу машки срца, а видеото од сето тоа стана хит кај интернет-сеирџиите.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Русија: Со осветена вода против алкохолизмот

Ана Ололовска

Уапсен осумдесетгодишен „празничен крадец“ во САД

Ана Ололовска

Тело исчезнато пред 22 години, најдено благодарение на „Гугл-мапс“

Ана Ололовска

Уапсен 66-годишен маж за кражбата на позлатената WC школка од замокот „Бленам“

Ана Ололовска

По свадбата им ги украле сите подароци и БМВ-то на младоженецот

Ана Ололовска

Научници создадоа ембриони од носорог во исчезнување

Ана Ололовска