ВИДЕО: Глумецот Кевин Харт преживеа сообраќајка

Од:

Комичарот Кевин Харт е пренесен в болница по сообраќаната несреќа што се сучи вчера на автопат близу Лос Анџелес.

Глумецот бил еден од двајцата присутни во неговиот „олдтајмер“ Плимут баракуда, кога возачот загубил контрола и удрил во ридот покрај патот.

Харт притоа се здобил со посериозни повреди на грбот, но е вон животна опасност.

Возачот е, исто така, примен в болница.

Би можело да ве интересира

Џастин Бибер објавува нов албум, прв по пет години пауза

Ана Ололовска

„Жешка“ фотосесија на Џенифер Анистон за 51. роденден

Ана Ололовска

Кајли Џенер на Инстаграм ја објави „најжешката“ слика досега

Ана Ололовска

Сексапилната Марко прошета во отворено сако под кое не носеше ништо!

Ана Ололовска

Џеф Безос се сврши со презентерката Лорен Санчез

Драган Поповски

Ограбен бутикот „Гуп“ на Гвинет Палтроу во Њујорк

Ана Ололовска