(ВИДЕО) Џеј Ло во жешка сцена за која сите зборуваат: Жено гориш!!!

Од:

Пејачката и актерка Џенифер Лопез е номинирана за Златен глобус за споредната улога во филмот “Hustlers”.

Во филмот таа ја глуми Рамона, стриптизета и самохрана мајка која заработува танцувајќи во ноќен клуб. Латино дивата не криеше дека е воодушевена од номинацијата.

На Јутјуб неодамна беше објавена жешка сцена од филмот за која сите зборуваат, во која Џеј Ло игра на шипка.

Интересно е дека Џенифер таа вештина ја научила само два и пол месеци пред снимањето. Секој ден вежбала по неколку часа со професионална танчерка, а за подобро да се подготви вградила шипки во своите три куќи во Мајами, во Лос Анџелес и во Њујорк. Нејзиниот партнер Алекс Родригез бил воодушевен.

„Жено гориш“, „Ова се најдобрите две минути во мојот живот“, се само некои од коментарите под видеото.

Би можело да ве интересира

Рајан Рејнолдс уште еднаш за важноста на грижата за личното психичко здравје

Ана Ололовска

Анистон откри дека била „крадливката“ меѓу „Пријателите“

Ана Ололовска

„Брз воз“ со Сандра Булок и Бред Пит во киносалите во април 2022 година

Ана Ололовска

Криси Тајген уште еднаш ѝ се извини на Кортни Стоден

Ана Ололовска

Почина актерот Кларенс Вилијамс Третиот, познат телевизиски „фраер“ од 70-те

Жарко Настоски

Бред Пит доби еднакви права со Анџелина Џоли за старателство над децата

Ана Ололовска