(ВИДЕО) Балотели „полуде“ од пари: На бармен му даде 2000 евра за да скокне со мотор во море

Од:

Контроверзниот фудбалер Марио Балотели во моментов одмара во Наполи, каде на свој начин привлекува внимание.

Во еден од баровите, Балотели решил дополнително да се забавува, па му дал 2000 евра на сопственикот на локалот, за да скокне во море качен на мотор.

– Мојот мопед ионака вреди 600 евра, рече потоа сопственикот.

Би можело да ве интересира

Брајан Кренстон оздравел од коронавирус и донирал плазма

Ана Ололовска

Почина раперот Малик Б.

Ана Ололовска

Меккензи Скот донира 1,7 милијарди долари во хуманитарни цели

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс успеа да и го врати украденото мече на сопственичката

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс нуди 5.000 долари за украдено мече со сентиментална вредност

Ана Ололовска

Метју Меконахи „фраер“ и на 50 години

Ана Ололовска