„Ве молам простете ми“…Никој не знае што се крие зад мистериозната молба на Ријана

Од:

Убавицата од Барбадос, 31-годишната Ријана, ги збуни фановите на Инстаграм со необична порака.

Во пораката, пејачката бара да и простат сите со кои не била во добри односи во текот на минатата година.

– На сите свои пријатели/семејство/соработници на кои не сум им се јавила се уште, а чекаа со месеци…Ве молам, простете ми. Оваа година беше тешка и напорна. Работам на едно нешто кое се вика рамнотежа. Се гледаме наскоро, напиша Ријана.

Со оглед дека во минатата година пејачката не се изјаснуваше јавно за нејзиниот приватен живот, сите се прашуваат поради што испратила јавно извинување.

Би можело да ве интересира

Анџелина Џоли и Бред Пит повторно во добри односи

Ана Ололовска

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Ана Ололовска

Отфрлена жалбата против пресудата за случајот на Џефри Раш

Ана Ололовска

Адам Севиџ обвинет за силување на својата сестра

Ана Ололовска

Алиса Милано „на тапет“ поради шега со црнечко лице

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли донираа 200.000 долари за жените староседелки во Канада

Ана Ололовска