Валкан танц: Антонио Бандерас фатен во тесно со боливудска убавица

Од:

Приказните за разводот на Антонио Бандерас (51) и Мелани Грифит (54) ги преплавија светските медиуми во првата половина на јули, откако Мелани беше фатена без венчален прстен на раката.

Наводно таа му се налутила поради неговите флертови на филмскиот фестивал во Кан, со две помлади убавици.

Но, снимката која кружи на интернет во која латиноактерот игра со боливуската убавица Малика Шерават се повеќе го навестува крајот на неговиот брак.

Антонио и Малика играат валкан танц, опуштено и весело. Актерот во неколку наврати ја прегрнува одзади. Колку ова прегрнување ќе биде опасно, ќе видиме наскоро.

По Том и Кејти, ова ќе биде еден од најскапите разводи во Холувуд, тежок, најмалку 50 милиони долари.

Би можело да ве интересира

Шварценегер предизвика сообраќајка: Жена со повреди на главата итно пренесена во болница

Ана Ололовска

Кање Вест најави настап во Русија и средба со Путин

Ана Ололовска

Пронајдено телото на 17-годишниот син на Шинејд О’Конор

Ана Ололовска

Бредли Купер раскажа како бил нападнат со нож во метро

Ана Ололовска

Сандра Булок: Не сум имала врска со Кијану Ривс

Ана Ололовска

Кијану Ривс: Можеби, сѐ уште сум вo брак со Винона Рајдер

Ана Ололовска

Leave a Comment

one × 4 =