Трејлер за продолжението на „Сексот и градот“

Од:

Објавен е трејлерот за „Дневниците на Кери“, серија снимена по романот на Кендис Бушнел.

Серијата го следи средношколскиот живот на Кери Бредшо, а главната улога и е доделена на 18-годишната актерка Ана Софија Роб.

http://www.youtube.com/watch?v=qAU0ImmHGkk&feature

 

 

Би можело да ве интересира

Почина пејачот и манекен Ник Кејмен, славен во 80-тите

Жарко Настоски

Ева Мендез за „потплеснувањето“ деца како воспитна мерка

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џејн Фонда проговори за својот „најпотресителен“ бакнеж во животот

Ана Ололовска

Хали Бери произведува домашна козметика со ќерка сѝ

Ана Ололовска

Елизабет Харли одрече дека со синот ѝ ќе снимаат свое реално шоу

Ана Ололовска

Пластичен хирург ѝ ги зголемил градите на Шерон Стоун без нејзина согласност

Ана Ололовска

Leave a Comment

5 × three =