Тејлор Свифт во новиот документарен филм „Мис Американа“

Од:

Тејлор Свифт зборува за надминување на нарушувањето во исхраната во нејзиниот нов „Нетфликс“ документарен филм „Мис Американа“, кој премиерно се појави на филмскиот фестивал „Санденс“.

Во документарниот филм “Мис Американа” открива неколку работи за себе:

Нејзините детски списанија биле напишани на стромоден начин, всушност и филмот започнува како Свифт ги разгледува своите стари списанија. Меѓутоа исто така во документарниот филм таа говори и за проблемите со исхраната кои ги имала, и моментите кога изгладнувала. Во филмот се открива и моментот дека Тејлор е голем љубител на мачки, и тие се насекаде во филмот.

Би можело да ве интересира

Пејачката Дафи била заробена, дрогирана и силувана пред да се повлече од сцената

Ана Ололовска

Најмладиот син на Мајкл Џексон си го смени името

Ана Ололовска

Емили Ратајковски на 2-годишнината од својата венчавка, објави ново видео

Ана Ололовска

Кејти Пери се пофали со нова фризура, фановите и порачаа дека никогаш не изгледала поубаво

Ана Ололовска

Кирк Даглас остави 60 милиони долари во хуманитарни цели

Ана Ололовска

Тарантино на 57 години за прв пат стана татко

Ана Ололовска