Снимен првиот порно филм со женски робот

Од:

Фирмата Лумидолс, што низ цела Европа отвора јавни куќи со секс роботи, соопшти дека во соработка со компанијата Прајвет веќе го продуцираат и првиот порно филм во којшто, покрај вистински глумци, учествува и женски робот објави „Дејли Стар”.

Видеото трае 28 минути, а критичарите, како и актерите во проектот, веќе имаат високи оценки, како за содржината, така и за приказната во филмот.

– Ова е новиот хит за наредните неколку години, смета порно глумицата Софија Карли, која и самата има своја улога во филмот.

Би можело да ве интересира

Администраторот на „Јавна соба“: Целта не ни беше порнографија, ситуацијата излезе од контрола

Мери Јордановска

Се преземаат активности за расчистување на случајот со групата „јавна соба“ на „Телеграм“

Ана Ололовска

Жешко во Вегас: Почнува трката за порно Оскарите

Предраг Петровиќ

ВИДЕО: Руми е првата робот-рецепционерка во Европа

Ана Ололовска

Русите и Јапонците прават робот кој ќе работи на Месечината

Ана Ололовска

ВИДЕО: Рускиот хуманоиден робот „Фјодор” одлета во Вселената

Ана Ололовска