Што носеа ѕвездите на забавата на „Венити фер“ по доделувањето на Оскарите

Од:

По завршувањето на церемонијата на 92. доделување на Оскарите, ѕвездите вообичаено продолжија на забавата што ја организира списанието „Венити фер“.

Би можело да ве интересира

Разголена фотосесија на Наоми Кемпбел

Ана Ололовска

Париска Недела на модата, во време на коронавирус

Ана Ололовска

Костими за капење за послаби и пополнички девојки

Ана Ололовска

Доделувањето на Оскарите следната година е поместено за 25 април

Ана Ололовска

Нова невестинска колекција на дизајнерката Белма Твико-Стамбол

Ана Ололовска

Ралф Лорен подарува 1,5 милиони производи за „хероите од првите борбени линии“

Ана Ололовска