Што носеа ѕвездите на забавата на „Венити фер“ по доделувањето на Оскарите

Од:

По завршувањето на церемонијата на 92. доделување на Оскарите, ѕвездите вообичаено продолжија на забавата што ја организира списанието „Венити фер“.

Би можело да ве интересира

Шарените, тесни „тај-дај“ панталони во ново руво

Ана Ололовска

ВИДЕО: Македонски познати лица во новата кампања на Моден Викенд Скопје

Ана Ололовска

Модна ревија „Made in North Macedonia: Женски вештини”

Ана Ололовска

Дизајнерот Филип Плејн критикуван поради ревија посветена на Коби Брајант

Ана Ололовска

„Џокер“ освои оскар, но и биста

Драган Поповски

Песната „Lose Yourself“ на Еминем повторно на врвот

А1он