Риз Видерспун поласкана од споредбата со помлада пејачка

Од:

Глумицата Риз Видерспун се пофали со тоа што „луѓето на паркинзи“ ја помешуваат и споредуваат со нејзината „двојничка“, седум години помладата пејачка Кери Андервуд.

„За жената што на паркинг ме праша дали сум Кери Андервуд! Ми го разубавивте денот, официјално!“, објави Риз на Твитер.

Пејачката, која исто така, е и глумица и модна дизајнерка беше уште пополаскана, според коментарот под објавата…

„Твојот ден?!?!?!?! Оваа дама штотуку ми го разубави целиот мој живот!!!“, додаде Андервуд.

Би можело да ве интересира

Отфрлена жалбата против пресудата за случајот на Џефри Раш

Ана Ололовска

Адам Севиџ обвинет за силување на својата сестра

Ана Ололовска

Алиса Милано „на тапет“ поради шега со црнечко лице

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли донираа 200.000 долари за жените староседелки во Канада

Ана Ололовска

Доктор Дре се разведува по 24 години брак

Ана Ололовска

ВИДЕО: Саша Барон Коен упаѓа на крајнодесничарски собир во САД

Ана Ололовска