Рита Ора во провокативно бикини: Фановите и порачаа – твоето тело е нереално

Од:

Пејачката со албанско потекло Рита Ора повторно ги воодушеви своите фанови со провокативна фотографија.

Рита на својот Инстаграм објави фотографија која предизвика бројни коментари од нејзините обожаватели.

Таа се сликаше покрај базенот во минијатурно бикини, па нејзината фигура и облини дојдоа до израз.

Би можело да ве интересира

Мис Мукерџи замина во својата татковина за да и помогне на земјата од Ковид-19

А1он

Актерка уапсена поради роденденска забава во време на изолација

Ана Ололовска

Пинк и нејзиниот 3-годишен син позитивни на коронавирус

Ана Ололовска

Легендарната кантри пеачка Доли Партон донираше еден милион долари за истражување на лек против Ковид-19

А1он

Опра Винфри донира 10 милиони долари за борбата против коронавирусот

Ана Ололовска

Ирина Шајк се гледа со холивудскиот заводник Вито Шнабел

Ана Ололовска