Разголена фотосесија на Наоми Кемпбел

Од:

Супермоделката Наоми Кемпбел на својот Инстаграм-профил објави неколку фотографии на коишто е потполно гола. Тие се снимени во подземната железница во Њујорк.

Како сама напиша, се работи за необјавени фотографи кои направила за модната куќа „Валентино“. На сликите, телото ѝ е покриено само со чантите на брендот.

Многумина од следачите се сложија дека манекенката и на прагот од своjaта шеста деценија, изгледа одлично.

Би можело да ве интересира

Деми Мур и нејзините ќерки во реклама за костими за капење

Ана Ололовска

Армани претстави нова колекција на Неделата на модата во Париз

Ана Ололовска

Нова, олимписка модна линија на Ким Кардашијан

Ана Ололовска

Идрис Елба со своја колекција чевли – за помош на Афроамериканците

Ана Ололовска

„Викторија’с сикрет“ најави нова маркетинг-стратегија

Ана Ололовска

„Ферари“ влегува во луксузната модна индустрија

Ана Ололовска