Првиот ангел на Викторија Сикрет со облини

Од:

Американскиот бренд Victoria’s Secret направи вистинската пресвртница во својот бизнис. Така, нивните шоуа сега ќе ги носи Спароу Лорена Дуран, првиот ангел на со облини.

“Среќна сум и сум горд на овој ангажман, и време е за разновидност”. Благодарение на тимот на Викторија Сикрет, кој ги направи моите соништа реални “, пишува Дуран на нејзиниот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

@victoriassecret 💕 #victoriassecret

A post shared by LORENA DURAN (@imlorenaduran) on

Оваа 25-годишна убавица кариерата ја започнала кога имала 17 години и работи за светски познати брендови.

Дуран е првиот ангел на Викторија Сикрет кој не носи големината S и дека оваа компанија го менува својот бизнис, го потврдува и договорот што го потпишаа со Алекс Греам, која има портокалова коса.

Би можело да ве интересира

Што носеа ѕвездите на забавата на „Венити фер“ по доделувањето на Оскарите

Ана Ололовска

Ријана лансираше нова линија женска долна облека

Ана Ололовска

ВИДЕО: Бела Хадид прошета во провидна креација на Том Форд

Ана Ололовска

Модни компании размислуваат за префрлање на производството од Кина во Турција

ВИДЕО: Џиџи во топлес, Бела гола, а Хејли го покажа задникот…Кој не би посакал да има ваков календар

Ана Ололовска

„Версаче“ се откажува од користењето кожа од кенгур

Ана Ололовска