Први фотографии од новиот „Галакси воч 3“

Од:

На јужнокорејската интернет-страница за сертификација на технолошки производи – НРРА, се појавија првите фотографии од новиот Самсунг „Галакси воч 3“ паметен часовник.

Дизајнот ќе биде сличен на оригиналниот модел „Галакси воч“ претставен во 2018 година, секако – со многу понапредни спецификации.

Овие паметни часовници работат со поддршка на Андроид оперативниот систем.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: „Ајфон 12 – 5-Г“ со нов екран и нов изглед

Ана Ололовска

ВИДЕО: Летечки костим за побрза итна помош

Ана Ололовска

Во продажба билетите за првиот лет со летачко такси

Ана Ололовска

Новиот Плејстејшн 5 во ноември за 400 и 500 долари

Ана Ололовска

„Епл“ го одложи претставувањето на новиот „Ајфон“

Ана Ололовска

Уред за комуникација меѓу луѓето и животните

Ана Ололовска