Пронајдено телото на 17-годишниот син на Шинејд О’Конор

Од:

Шинејд О’Конор на Твитер ја потврди веста дека починал нејзиниот 17-годишен син Шејн.

Синот на музичарката Шинејд О’Конор, Неви’им Неста Али Шејн О’Конор (17) е пронајден мртов два дена по пријавувањето на неговото исчезнување. Последен пат бил виден во близина на Даблин, а полицијата таму го пронашла неговото тело. 55-годишната пејачка доби син со ирскиот фолк пејач Донал Луни, а тажната вест ја потврди на Твитер.

„Мојот прекрасен син, Неви’им Неста Али Шејн О’Конор, светлината на мојот живот, одлучи да ја заврши својата борба на Земјата и сега е со Бога. Нека почива во мир. Љубов моја, многу те сакам“, напиша таа.

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Павлова-Николовска

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска