Професор тврди дека вонземјани киднапираат Бугари

Од:

Бугарскиот астрофизичар Лучезар Филипов тврди дека вонземјани киднапираат Бугари, а последниот случај бил забележан на подрачјето на Варна.

Во текст под наслов „Вонземјани киднапираат дедовци и девојки“ професор Филипов наведува дека „посетителите од Вселената се заинтересирани за повозрасни лица, млади луѓе и деца“.

Тој посочува дека вонземјаните пред извесен период киднапирале повозрасен човек од едно село во регионот на градот Варна.

Би можело да ве интересира

Се развеле три часа по свадбата поради „националистичка“ песна

Ана Ололовска

Не донесувајте одлуки со празен стомак

Ана Ололовска

Пожарникари со воден топ бркале пчели од прозорците на авион

Ана Ололовска

Анкета: Жените што сакаат јога изневеруваат најмногу

Ана Ололовска

Најмногу патуваме со автомобил, најмалку со воз

Ана Ололовска

ВИДЕО: Пренаселеноста и екологијата – причини за крај на цивилизацијата

Ана Ололовска