Принцот Хари и Меган Маркл си најдоа ново омилено место за појадок

Од:

Принцот Хари и Меган Маркл, се чини, си најдоа свое ново омилено место за закуска – околниот „Ин-ен-аут“ ресторан за брза храна.

Градот Санта Барбара во Калифорнија (САД), каде што тие сега живеат, се наоѓа на 90 минути возење од Лос Анџелес. Поминуваат покрај угостителскиот објект кога одат по работа во големиот град.

„Информации однатре“ говорат дека тие го дознале и „тајното мени“ што се однесува на посебна подготовка на пржените компирчиња.

Би можело да ве интересира

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Ана Ололовска

Меган Маркл троши над 700 евра за нега на кожа

Ана Ололовска

Меган Маркл и принцот Хари пристигнаа во Њујорк облечени во црно

Ана Ололовска

Кејт Мидлтон и Меган Маркл разговарале за заеднички Нетфликс проект

Ана Ололовска

Бакингемската палата со коментар за мемоарите на принцот Хари

Ана Ололовска

Принцот Хари ги пишува своите мемоари

Ана Ололовска