Премиера на видео записот на „Ај Кју“ за ремиксот „Колку добро те знам“

Од:

„Ај Кју“ го објави видео записот за ремиксот „Колку добро те знам“.

Режисер на спотот е Зоран Стојановски Зонде, а моделот е Валерија Шерон.

Видео записот е снимен на локации во Торонто.

Би можело да ве интересира

Концерти на Амира Медуњанин, Дарко Рундек и Жељко Бебек во Хераклеа

Ана Ололовска

ВИДЕО: „Бон Џови” објавија две нови песни

Ана Ололовска

АББА ќе издаде пет нови песни догодина

Ана Ололовска

Ник Кејв: Светот падна во морничава, саморефлектирачка тишина

Ана Ололовска

Кејти Пери со нов албум по три години пауза

Ана Ололовска

Рок-списанието „Кју“, по 34 години постоење, престанува да се печати

Ана Ололовска