Преку Тик-ток предизвик му кажа дека е бремена, па го расплака

Од:

Американка преку Тик-ток предизвикот „Две вистини и една лага“ го расплака својот сопруг и, тоа стана хит на интернет.

Концептот на играта е во тоа што личноста која снима, ѝ кажува две вистини и една лага на „жртвата“, а таа, или во случајов – тој треба да ја погоди лагата. Така, предизвикувачката рече:

– Под број 1. Отсекогаш сакав да станам глумица. Бр. 2. Хаските ми се омилени кучиња. И, бр. 3. Јас сум бремена.

Испадна дека хаските ѝ се омилени кучиња, но сопругот го знаеше тоа…

Нему му требаа само две-три секунди да сфати дека е бремена.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Кратка хорор-приказна за една мачка

Ана Ололовска

Руско-бугарскиот сексолог Наталија Кобилкина се сели во Лондон

Ана Ололовска

Српски затвореници шиеја маски за Модната недела во Торино

Ана Ололовска

Светот денеска ја слави насмевката

Ана Ололовска

ВИДЕО: Кражба во живо на ТВ во Италија

Ана Ололовска

Копање гроб за починат од Ковид-19 – казна за неносење маска

Ана Ололовска