Порно ѕвездата Миа Калифа со видео по повод 11-те милиони следачи

Од:

Поранешната порно ѕвезда Миа Калифа пред неколку години се повлече од филмовите за возрасни, но никогаш не ги заборави своите обожаватели на Инстаграм и речиси секој ден ги чести со слика од себе.

Така, последното нејзино видео таа го објави по повод бројката од 11 милиони следачи на оваа социјална мрежа.

– Единаесет милиони следачи, уау! Ви благодарам на сите! Ве сакам сите и тоа е целосна лага, оти некои се од најлош пример на човечкиот вид во Вселената. Ном еве снимка која во целост ја опишува мојата моментна состојба, напиша Миа под снимката на која пее и игра само во широка наметка, која малку и се подотвора.

Нејзините „најверни“ следачи нескриено коментираа дека се надевале дека наметката целосно ќе отпадне.

Би можело да ве интересира

„Порнхаб“ го издава првиот филм кој не е само за возрасна публика

А1он

Избришана порнографската група на Телеграм

Ана Ололовска

(ВИДЕО) Чулев: Имаме релевантни сознанија за луѓе што ја менаџирале „Јавна соба“, но поради истрагата не кажуваме конкретни имиња

Маја Илиевска-Пачемска

Администраторот на „Јавна соба“: Целта не ни беше порнографија, ситуацијата излезе од контрола

Мери Јордановска

Се преземаат активности за расчистување на случајот со групата „јавна соба“ на „Телеграм“

Ана Ололовска

Жешко во Вегас: Почнува трката за порно Оскарите

Предраг Петровиќ