Порно актерка со „непристоен предлог“ до руски фудбалер

Од:

Порно актерката Алина Јеременко, позната под уметничкото име Алина Хенеси, реши дополнително да го мотивира 24-годишниот руски фудбалски репрезентаивец Александар Кокорин, нудејќи му „16 часа секс“, доколку даде уште пет голови до крајот на сезоната.

dobivaj vesti na viber

Кокорин досега има постигнато седум голови, па многумина веруваат дека нема да му биде проблем да даде уште пет.

Понудата на Алина наиде на широк одек на социјалните мрежи и во медиумите, но злобниците коментираат дека на овој начин таа само сака да привлече внимание на сабе.

– Тоа е само нејзин обид да се прослави. Да не го споменеше Кокорин, никој немаше да знае за неа. На овој начин само му се прави непотребен притисок на Кокорин. Оставете го момчето да игра, изјави поранешниот руски репрезентативец Александар Мостовој.

Би можело да ве интересира

Мбапе побарал да стане лидер во ПСЖ и барал да се растури „аргентинската република“

Даниеле де Роси ќе биде тренер во Серија Б

Вулверхемптон го претставија најскапото засилување во клупската историја

Дани Себалјос одлучи да остане на „Бернабеу“

Седлоски: Подготвени сме за предизвикот и веруваме во пласман во групите од КЛ

Марко Асенсио бара излез од Реал Мадрид