Почина Ен Хеч: холивудската ѕвезда исклучена од апарати

Од:

Актерката Ен Хеч почина откако денеска беше исклучена од апарати за одржување во живот, една недела по страшната несреќа во Лос Анџелес во која беше тешко повредена, пренесува Дејли Мејл.

За смртта на Хеч објави нејзината пријателка Ненси Дејвис, пренесе Showbiz411.

Актерката (53) по несреќата била во критична состојба и во кома, а била на апарати само за да се одлучи дали некои нејзини органи се погодни за донација, што било претходна желба на самата актерка.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Никол Кидман го „пецна“ Том Круз: „Сега можам да носам штикли“

Предраг Петровиќ

Позната актерка која умира, се разведува, а нејзиниот сопруг се грижи само за едно

Ана Ололовска

Позираше без фотошоп за насловна, а сите гледаат во нејзините пазуви

Ана Ололовска

Ѕвездата на филмот „Американска пита“ се најде на листата на 100 највлијателни во 2023 година

Предраг Петровиќ

Хали Бери позираше целосно гола на тераса: Општ колапс на мрежите поради оваа фотографија

Ана Ололовска

(ВИДЕО) Славна актерка: Не знам зошто мајка ми дозволи да позирам гола на 10 години

Катерина Павлова-Николовска