„Пипл“: Крис Еванс е најубавиот маж за 2021 година

Од:

Американскиот глумец Крис Еванс е најсекси маж во 2021 година, според „Пипл“. Крис ќе се најде на насловната страница на списанието следната недела.

Оваа титула тој требаше да ја земе лани, но уредничкиот тим на „Пипл“ сметаа дека е подобро да се почека една година, откако актерот случајно објави слика од својот пенис на интернет, пишува „Пејџ сикс“.

Таа титула минатата година ја освои глумецот Мајкл Б. Џордан.

Ѕвездата на филмот „Капетан Америка“ лани ненамерно сподели гола фотографија со своите тогашни 5,7 милиони следбеници. Еванс (40) набргу ја избриша сликата, но веќе беше предоцна, бидејќи сликите се проширија на Твитер и останатиот интернет-простор.

Би можело да ве интересира

Кање Вест најави настап во Русија и средба со Путин

Ана Ололовска

Пронајдено телото на 17-годишниот син на Шинејд О’Конор

Ана Ололовска

Бредли Купер раскажа како бил нападнат со нож во метро

Ана Ололовска

Сандра Булок: Не сум имала врска со Кијану Ривс

Ана Ололовска

Кијану Ривс: Можеби, сѐ уште сум вo брак со Винона Рајдер

Ана Ололовска

Селма Хајек: Мислам дека во куќата во Лондон имав духови

Ана Ололовска