Парис Хилтон се врати со насмевка од Европа

Од:

31 годишната Парис Хилтон беше забележана од папараци на аеродромот во Лос Анџелес во убаво модно издание.

На нејзиниот официјален твитер профил напиша „Само што се вратив од Европа и не можам да дочекам да си ги видам моите миленичиња“.

Што се однесува до нејзината кариера во јуни е најавен нејзин нов сингл “After Midnight”.

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска