Памела кажа „да“ по петти пат, новиот сопруг е постар 22 години

Од:

Атрактивната блондинка, ѕвездата на серијата „Чувари на плажата“, Памела Андерсон се омажи за филмскиот продуцент Џон Питерс.

Информацијата која одекна во светските медиуми како гром од ведро небо е дека Памела Андерсон (52) во понеделникот во Малибу го кажала судбоносното „да“ на 74 годишниот продуцент.

Mandatory Credit: Photo by Jim Smeal/BEI/REX/Shutterstock (661735o)
Jon Peters
Jon Peters honoured with a star on the Hollywood Walk of Fame, Hollywood, Los Angeles, America – 01 May 2007

Двајцата се забавувале пред 30 години, а неодамна одлучиле повторно да започнат романса.

Би можело да ве интересира

Андерсон: Ми недостига насмевката и детската љубопитност на Асанж

Памела Андерсон со писмо до Путин: Ве молам ослободете ги китовите

Ана Ололовска

Памела Андерсон: Во Марсеј се чувствувам како дома

Наум Локоски

Памела Андерсон откри за нејзиниот однос со Путин

Наум Локоски

Памела Андерсон со непрепознатлив изглед во Кан

Наум Локоски