Памела Андерсон сака повторно да се омажи

Од:

Актерката Памела Андерсон, ѕвездата од телевизиската серија „Спасувачи на плажа“, изјави дека повторно би се омажила и дека краткиот брак со милионерт Џон Питерс не бил легален, а помеѓу нив двајца немало „ништо физичко“.

Само 12 дена по објавувањето за прекин на венчавката помеѓу Андерсон и Питерс, Памела инсистираше пред медиумите дека „нема свадба, нема брак, нема ништо“.

Андерсон изјави дека има желба повторно да стапи во брак и покрај нејзината „несреќна“ историја на бракови.

Би можело да ве интересира

Кетрин Зета-Џонс со нова линија тренди-производи

Ана Ололовска

Монета во чест на сер Елтон Џон

Ана Ололовска

Почина глумецот Ник Кордеро

Ана Ололовска

Анџелина Џоли и Бред Пит повторно во добри односи

Ана Ололовска

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Ана Ололовска

Отфрлена жалбата против пресудата за случајот на Џефри Раш

Ана Ололовска