ВИДЕО: Никол Шерцингер се сликаше со новото момче

Од:

Американската пејачка Никол Шерцингер покажа на Твитер дека ужива со новото момче – седум години помладиот рагбист Том Еванс.

Имено, Никол и Том се сликале во вежбалница, а фотографијата за кратко време доби над 200.000 допаѓања.

Тие двајцата се запознаа лани летото на снимањето на „Икс фактор“, а неодамна јавно проговорија за својата врска.

Би можело да ве интересира

Најмладиот син на Мајкл Џексон си го смени името

Ана Ололовска

Емили Ратајковски на 2-годишнината од својата венчавка, објави ново видео

Ана Ололовска

Кејти Пери се пофали со нова фризура, фановите и порачаа дека никогаш не изгледала поубаво

Ана Ололовска

Кирк Даглас остави 60 милиони долари во хуманитарни цели

Ана Ололовска

Тарантино на 57 години за прв пат стана татко

Ана Ололовска

Поплавен раскошниот имот на Џорџ Клуни во Велика Британија

Ана Ололовска