Неверојатна трансформација: од „буцка“ до права секс бомба

Од:

Младата Татјана отсекогаш имала проблеми со дебелината. Еден ден и здосадило и одлучила да го промени својот начин на живот. Се откажала од многубројните диети што не дале резулатат.

Благодарение на силната волја, здравата ихрана, физичката активност, како растела така и слабеела.

За неколку години без никакви трикови, постигнала видливи резултати.

На 14 години, имала 105 килограми. Погледнете ја сега.

 

Би можело да ве интересира

Природата во градот ја намалува осаменоста

Ана Ололовска

Кафето, алкохолот и месото се штетни за бубрезите

Ана Ололовска

Откриен досега непознат дел од човековата вилица

Ана Ололовска

Дали веганите се хранат поздраво од оние кои јадат месо?

Ана Ололовска

Бременост по недели и развој на бебето

Ана Ололовска

Неколку неизбежни промени кај жените по 50-тата година

Ана Ололовска

Leave a Comment

five × 4 =