Нетфликс објави листа од 55 нови филмови и телевизиски емисии за месец март

Од:

Последната недела од месец февруари завршува, време е да се сврти вниманието на новитетите што ги нуфи Нетфликс.

Од филмската компанија најавена е многу возбудлива програма за месец март.

Погледнете ја листата на новитетите  со датум на нивно прикажување.

Март 3

Март 5

Март 6

Март 8

Март 10

Март 11

Март 12

  • Hospital Playlist — NETFLIX филм

Март 13

Март 16

Март 17

Март 19

Март 20

Март 23

  • Sol Levante — (анимација)

Март 25

Март 26

  • 7SEEDS: Part 2 — (анимација)
  • Unorthodox                                                                                                                                                                             

Март 27 

Би можело да ве интересира

„Нетфликс“ планира да направи своја верзија на „Војна на ѕвездите“

Изречени 50 казни за прекршување на Ковид мерките во резиденцијата на Џонсон

А1он

Кевин Спејси треба да плати 31 милион долари поради своето недолично однесување

Ана Ололовска

„Војска на крадци“ најгледан филм на Нетфликс

Ана Ололовска

Нетфликс ќе се насочи кон вложување во видеоигри

Жарко Настоски

Растурена забава во Скопје на која имало 10 малолетници

Катерина Павлова-Николовска