Наташа се оперирала за да биде како Ким Кардашијан, нејзиниот задник сега е преку 2 метри

Од:

Поранешната манекенка, 27-годишната Наташа Краун е Србинка од Шведска која го шокираше целиот свет со својот огромен задник. Таа за себе вели дека е плус сајз модел и дека има за цел да го има најголемиот задник во светот. Додава дека моден идол и е Ким Кардашијан.

Наташа во повеќе наврати изјави дека дневно консумира и до шест илјади калории за да има што е можно поголем задник. Во последната година, таа успеала да го зголеми задникот за повеќе од 10 сантиметри, па сега неговиот обем е дури 203 сантиметри.

Со пластичните операции почнала на 20 години и досега ги зголемила градите, усните, јаболкниците.

Би можело да ве интересира

Градник кој разладува лете

Ана Ололовска

ВИДЕО: На Аљаска најдена порака в шише напишана пред 50 години

Ана Ололовска

Крокодилот на Фидел Кастро гризна човек

Ана Ололовска

САД ѝ вратија на Боливија мумија од времето на Инките

Ана Ололовска

ВИДЕО: Добил подарок БМВ, а сакал Јагуар – па го турнал во река

Дали човековата издржливост има граници?