Натали Портман не им дава на децата да гледаат „Војна на ѕвездите“

Од:

Израелско-американската глумица и оскаровка Натали Портман сѐ уште не им дава на своите деца да ги гледаат филмовите „Војна на ѕвездите“, каде што таа глуми.

Причината е што таа сака децата да ја помнат „како ништо друго, освен како – нивната мајка“, како што самата изјави за порталот „Фадерли“.

– Забавно е тоа што бев дел од нешто со кое децата се поистоветуваат. Моите – поточно, син ми, ќерка ми е сѐ уште мала – ги гледаше последните филмови кајшто не глумам, вели Потман.

Натали со својот сопруг – танчерот Бенџамин Милпајд, го имаат синот Алеп (9) и ќерка им Амалија (6).

Би можело да ве интересира

Почина пејачот и манекен Ник Кејмен, славен во 80-тите

Жарко Настоски

Ева Мендез за „потплеснувањето“ деца како воспитна мерка

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џејн Фонда проговори за својот „најпотресителен“ бакнеж во животот

Ана Ололовска

Хали Бери произведува домашна козметика со ќерка сѝ

Ана Ололовска

Елизабет Харли одрече дека со синот ѝ ќе снимаат свое реално шоу

Ана Ололовска

Пластичен хирург ѝ ги зголемил градите на Шерон Стоун без нејзина согласност

Ана Ололовска