Натали Портман не им дава на децата да гледаат „Војна на ѕвездите“

Од:

Израелско-американската глумица и оскаровка Натали Портман сѐ уште не им дава на своите деца да ги гледаат филмовите „Војна на ѕвездите“, каде што таа глуми.

Причината е што таа сака децата да ја помнат „како ништо друго, освен како – нивната мајка“, како што самата изјави за порталот „Фадерли“.

– Забавно е тоа што бев дел од нешто со кое децата се поистоветуваат. Моите – поточно, син ми, ќерка ми е сѐ уште мала – ги гледаше последните филмови кајшто не глумам, вели Потман.

Натали со својот сопруг – танчерот Бенџамин Милпајд, го имаат синот Алеп (9) и ќерка им Амалија (6).

Би можело да ве интересира

Глумецот Закери Тај Брајан уапсен за напад врз својата девојка

Ана Ололовска

Ќерката на Трамп неколку дена го славеше роденденот: Прво се забавуваше, па се расправаше со пријателите и правеше хаос

Ана Ололовска

Софија Вергара потполно гола позираше во када

Ана Ололовска

Лејди Гага објави секси селфи на Инстаграм

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џенифер Лопез игра крај базенот, а нејзиниот вереник ја снима

Ана Ололовска

Ријана, Мадона и Тејлор Свифт на листата најбогати самостојни претприемачи во САД

Ана Ололовска