Наоми Кембел има 23 години помладо момче

Од:

Гласините за љубовната врска меѓу Наоми Кембел (48) и Лиам Пејн (25), се точни, пишува британски „Сан“. Двојката е во контакт повеќе од два месеца и многу се вљубени еден во друг.

Младиот пејач наводно не може да поверува колку е среќен, а Наоми му помага во кариерата како модел и веќе го запознала со сите влијателни луѓе на светската модна сцена.

-Тој вели дека сексот им е неверојатен, открива пријател на Пејн за новинарите, додавајќи дека хемијата меѓу нив двајца навистина се гледа.

Парот неколкупати беше „фатен“ од папараци, а заедно патувале во Гана.

Не е тајна дека поранешниот член на „Уан дирекшн“ сака постари жени, а неговите пријатели велат дека во Наоми Кембел лудо се вљубил и не можел да поверува дека таа го избрала него.

Би можело да ве интересира

Епстајн погребан во необележена семејна гробница на Флорида

Ана Ололовска

Лери Кинг се разведе од својата седма сопруга

Ана Ололовска

Раскинаа Кејти Холмс и Џејми Фокс

Ана Ололовска

Бритни Спирс повторно предизвикува гневни коментари на интернет

Ана Ололовска

Поранешниот маж на Ејми Вајнхаус преку тужба бара милион фунти

Ана Ололовска

ВИДЕО: Бијонсе фотошопирана на плакатот за „Кралот лав“

Ана Ололовска