Најубавата жена на светот – некогаш и сега

Од:

Некогашната Мис свет и познатата боливудска ѕвезда Aishwarya Rai се најде на удар на јавноста поради нејзината тежина.

Преубавата актерка се породи минатиот ноември и веројатно не брза со намалувањето на килограмите.

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска