Најубава фотографија од венчавка

Од:

Оваа, речиси нестварна фотографија е од венчавката на Ширли и Ворен Ендрјус.о Заљубениот пар стоеше мир71 секунда поради силната експлозија додека Лакшал Перер ги фотографираше за да ги „фати“ и ѕвездите од „Млечниот пат“.

Фотографијата е снимена во Австралија, каде се венчаа и планираат да живеат. Сите се одушевени од убавината и необичноста на фотографијата, а Ширли изјави дека покажува се што чувств уваат таа и нејзиниот сопруг.

Лакшал тврди дека не користел фотошоп, туку го „фатил“ единствениот и вистински момент.

Би можело да ве интересира

Невеста од Србија претепана на сопствената свадба: Имам исекотини и целата сум со модринки

А1он

(ВИДЕО) Хаос на свадба во Србија: Сватовите се степааа со обезбедувањето, седум лица повредени

А1он

Инцидент на свадбена веселба во Полог

ВИДЕО: Прва снимка од венчавката во црква, Петар Грашо ја бакна Хана по што следуваше аплауз

Ана Ололовска

ВИДЕО: Се ожени Петар Грашо

Ана Ололовска

Авиокомпанија нуди венчавки во лет

Ана Ололовска