На црвениот килим, за малку ќе покажеше се

Од:

На премиерата на филмот „Cosmopolis“, во кој главната улога ја има нејзиниот Роб, Кристен Стјуард се појави во предизвикувачка црвена тоалета, која поприлично го откриваше нејзиното деколте.

Младата и популарна ѕвезда умешно позираше и не откри премногу.

[nggallery id=31]

 

Би можело да ве интересира

Тим Мекгро: Семејството пред сѐ!

Ана Ололовска

Гордон Ремзи „во дупка“ од 66 милиони евра поради пандемијата и рестриктивните мерки

Жарко Настоски

Жерар Депардје формално обвинет дека силувал млада актерка, тој негира

Жарко Настоски

Џејмс Ерл Џонс полни 90 години

Ана Ололовска

Селма Хајек е кралица на бикините: најсексапилните изданија на холивудската убавица

Ана Ололовска

Доли Партон одби да биде поставен нејзин споменик

Ана Ололовска

Leave a Comment

eight − 7 =